Google Map Hide
הזמנת שוברים לספא
Menu Toggle Menu Toggle
הזמנת שוברים לספא
HE

התחברו לעצמכם מחדש ל

ספאPasithea יצר עבורכם תפריט טיפולים עשיר ומתקדם ביותר לשיפור הבריאות.

לבחירתכם טיפולים פרטניים ותוכניות ארוכות טווח המותאמות באופן ייחודי לצרכים שלכם ויסייעו בשיפור איכות החיים.

בריכות מעיינות גופרית

בריכות המעיינות הייחודיות שלנו כוללות שלוש בריכות הידרו, שתיים עם עיסוי סילון מיוחד הפועל על כל הגוף כדי לשחרר מתח ולהרגיע שרירים נוקשים, הבריכה השלישית בנויה מסילוני רגל ממריצים וסילוני מים לעיסוי בזרם נגדי. רחצה בבריכות הגופרית שלנו תעזור בהקלה על כאבי שיגרון ומפרקים, בשיפור התחדשות העור, ניידות המפרקים וזרימת הדם ולתחושה כללית נינוחה ונעימה יותר בכל חלקי הגוף.
45 דקות, 45 אירו

עטיפת בוץ מעיינות גופרית

חוויה מרגיעה ועוטפת שבה מורחים על הגוף בוץ מחומם המציף אתכם בתחושה נעימה. הבוץ ממעיינות הגופרית ידוע בסגולותיו האנרגטיות והחיוניות לניקוי רעלים, ומותיר את הגוף והעור בתחושה רעננה ונקייה. טיפול אידיאלי להקלה על מחלות ראומטיות ולחץ פוסט טראומטי.
45 דקות, 50 אירו

אמבטיית בוץ גופרית

מי הגופרית חמים ומרגיעים יחד עם הבוץ המיוחד, פותחים את נקבוביות העור ומאפשרים למרכיבים הפעילים לקלף בעדינות תאי עור מתים ולהותיר אותו נקי ורך למגע. הטיפול גם ידוע בהשפעתו החיובית על שיפור זרימת הדם ותחושת נינוחות כללית. חווית ספא מרעננת ומחייה את הנפש והגוף.
יחיד
45 דקות, 45 אירו
זוג
45 דקות, 80 אירו

אמבטיה ועטיפת בוץ

טיפול משולב של אמבטיה ועטיפת בוץ ממעיינות הגופרית המספק יתרונות מושלמים לגוף ולנשמה. במהלך הטיפול מורחים על הגוף בוץ מחומם, נשארים עם המעטפת החמה והנעימה דקות ארוכות ולאחריהן – נכנסים לאמבט מי גופרית מרגיע וחמים לתחושת ניקיון טהורה פנימית וחיצונית.
50 דקות, 60 אירו

אמבט הידרותרפי מינרלי

טיפול נהדר שיקנה לכם תחושת רגיעה אינסופית והתפוגגות מתחים ולחצים. במהלך הטיפול הגוף סופג את המינרלים של אמבט מי הגופרית הטיפוליים בשילוב סילוני תת-מימיים הפועלים על פני אזורים ספציפיים בגוף, ומעסים ומקלים על כאבים, עד לתחושת נינוחות ומילוי אנרגיות מבורכת.
25 דקות, 30 אירו

טיפול באמבט בוץ גופרית

המטפל משתמש בעיסוי מתחת למים של מערכת הלימפה ואזורים ספציפיים בגוף עם עיסוי עדין או עמוק כדי להקל על הגוף ולהביאו למצב של איזון והרמוניה. להשלמת עוצמת הטיפול, נכנס המטופל לאמבט בוץ הידרותרפי במסייע בניקוי רעלים, החייאת העור והקלה על מחלות ראומטיות ומחלות עור דרמטולוגיות.
50 דקות, 70 אירו

חווית מקלחת גשם של Vichy

כאשר אתם שוכבים בנוחות זרמי הסילון שמעליכם ימטירו עליכם נטיפי גשם טרופי חם שירגישו כמו זרמים מעורפלים על גופכם. גשם הגופרית העדין מרגיע את הגוף ומסייע בהפחתת מתחים לגוף ולנפש. אידיאלי בפני עצמו או כתוספת מושלמת לכל טיפול אחר.
20 דקות, 25 אירו

פילינג מקלחת גשם של Vichy

פילינג מקלחת גשם של Vichy מציע טיפול פילינג גוף מלא באמצעות מלחי ים המסירים זיהומים, מחדשים את תאי העור ויוצרים לו מראה בריא וחלק כמשי. הטפול מסתיים בחוויית מקלחת גשם והידרו-מסאז'.
45 דקות, 60 אירו

עיסוי סילון גופרית

מקלחת סילון של מי גופרית ממריצה המאפשרת עיסוי מעמיק המפיג צלוליט, מקל על מתחים, מסייע בטיפול בהתכווצויות שרירים ובכאבי שרירים ומצוין לשיפור זרימת הדם.
25 דקות, 35 אירו

עיסוי מתחת למים

עיסוי מתחת למים מתמקד במערכת הלימפה ובאזורים ספציפיים בגוף עם עיסוי עדין או בלחץ עמוק כדי להקל על הגוף ולהביאו למצב של איזון והרמוניה.
25 דקות, 40 אירו

קפסולת Thalaxion להאצת מחזור הדם

קפסולה מיוחדת לפלג הגוף התחתון המציעה עיסוי הידרו חם וקר לסירוגין וניקוז לימפתי. הטיפול מסייע לשפר את זרימת הדם, מקל על אצירת נוזלים ונלחם באזורי צלוליט לשיפור המראה הכללי של העור. טיפול אידיאלי למחזור הדם הכללי, צלוליט ורגליים כבדות עייפות. להגברת עוצמת הטיפול שלבו טיפול גוף מפנקת לבחירתכם.
25 דקות, 35 אירו

טיפול Pedidaix להקלה על הרגליים

טיפול המקל על רגליים כבדות עייפות עם סילוני קיטור והידרו של מי גופרית חמים וקרים לסירוגין העוזרים לשפר את זרימת הדם, להפחית כאבים ולהעניק לרגליים תחושה קלילה ומחודשת.
15 דקות, 20 אירו

טיפול Bertholaix להקלה על הגב

טיפול מרגיע לגב, לצוואר ולכתפיים עם אדים הידרותרפיים המסייעים בהקלת כאבים ובהכנת האזור לטיפול עיסוי נוסף.
15 דקות, 20 אירו

טיפוח ידיים ורגליים של Etube

טיפול להפחתת מתחים בעזרת אדים צמחיים ומים חמימים, האידיאלי לידיים עייפות וכפות רגליים כואבות.
15 דקות, 20 אירו

בוץ תרמי לידיים

במהלך הטיפול, הידיים ופרקי הידיים טבולות בבוץ גופרית חם המקל על כאבים הקשורים לדלקת פרקים ובעיות מפרקים ומשפר את תנועת המפרקים .
15 דקות, 20 אירו
התנסו בצורות שונות של טיפולים מבריאים כדי להירגע ולהתנקות מרעלים – עם חומרים מחוממים המסייעים לטיהור הגוף.

קיטור צמחים

טיפול באדים המושרים בצמחי מרפא, בצבעים ובמוזיקה שמייצר אווירה מיוחדת, ומסייע לכם לעורר את החושים ולהצעיר את הגוף והנפש.
יחיד
30 דקות, 30 אירו
זוג
30 דקות, 50 אירו

טקס ניקוי Rasul

טקס ניקוי המשלב תכונות בריאותיות נפלאות המשלבות חום, אדים ובוץ לטיפול מרגיע ומיזוג העור במקדש אדים פרטי קסום ומסעיר חושים תחת "1000" כוכבים. במהלך הטיפול מורחים בוץ על אזורים ספציפיים בגוף לניקוי, ספיגת רעלים וקילוף, בעוד האדים שומרים על אוויר חם ולח. מטר גשם טרופי עדין שוטף את הבוץ מהגוף ומקנה לו תחושה פסטורלית מופלאה. חווית ספא אותנטית מעולה לזוגות או לחברים (טיפול זה אינו מבוצע על ידי מטפל).
יחיד
45 דקות, 50 אירו
זוג
45 דקות, 90 אירו

טקס ניקוי Rasul עם פילינג

נקו את הגוף והירגעו בטקס ניקוי אקזוטי ונפלא המשולב בשפשוף גוף מלא לניקוי, ליטוש העור והמרצת החושים (טיפול זה אינו מבוצע על ידי מטפל).
יחיד
60 דקות, 65 אירו
זוג
60 דקות, 120 אירו

טיפול סיאסטה בציפה

ציפה מרחפת ומעוררת חושים בליווי מוזיקה מרגיעה, ארומה עדינה וצבעוניות שלווה.
25 דקות, 35 אירו

סייסטת הרפייה מוחלטת

פנקו את עצמכם במנוחה מושלמת עם ציפה מעוררת חושים ואחריה עיסוי עמוק להרפיה מוחלטת. הטיפול מעצים תחושת רוגע ושלווה, מפחית עייפות וג'ט לג, משפר את השינה, מקל על מתח נפשי ופיזי, ממריץ, מחדש ומחייה את הנפש והגוף.
70 דקות, 85 אירו

אמבט סיאסטה "האלה"

טקס רחצה מופלא החוגג את היופי ומעיר את האלה הפנימית שבתוכנו. תערובת מושלמת של מלחים מינרלים המעורבבים במי ים, המטהרים את העור ומקלפים תאים מתים. הטבילה במים החמים גורמת לתחושת ריחוף מענגת כשהגוף רגוע לחלוטין ללא מתח או נקודות לחץ. תחושת הרגיעה הממכרת תתעצם עוד יותר עם עיסוי משלים להרפיה מוחלטת. מעולם לא חוויתם אמבטיה בצורה שכזו!
90 דקות, 110 אירו

מיני טיפול פנים

מיני-טיפול פנים עם פילינג, מסיכה ועיסוי המגביר את האלסטיות של העור ויוצר מגע קורן, רענן, זוהר ומלא יופי.
30 דקות, 40 אירו

טיפול הידרו מושלם

טיפול אידיאלי לעור יבש ונפול העשיר בסרום לחות מתקדם ומסכת לחות שמנמנה היוצרת תחושת לחות טבעית ומראה רענן, מוצק וזוהר.
50 דקות, 55 אירו

טוהר מופלא

טיפול מאזן ומחדש המתאים לעור מעורב עד שמן, בעל אפקט מאט הזדקנות וסילוק תאים מתים ורעלים, המחזיר לעור את הבהירות והחיוניות שלו.
50 דקות, 55 אירו

עדינות מענגת

טיפול פנים מענג ועדין במיוחד המתאים גם לעור הרגיש ביותר. הטיפול הענוג הזה מגן על העור, מפחית תחושות אי נוחות ומסייע בהפחתת אדמומיות.
50 דקות, 55 אירו

טיפול באקנה

טיפול מושלם לעור שמן או לאקנה, המשלב ניקוי עמוק, שפשוף, קיטור ועיסוי ידני בעזרת סרום, חומצות ים מטהרות ומסכת איזון אנטי-בקטריאלית.
65 דקות, 65 אירו

חמצן וזוהר

טיפול מרוכז במינרלים וויטמינים המגבירים את חיוניות העור, מפחית לחצים ומגן באופן מושלם על מרקם עור אחיד, זוהר ורענן. אידיאלי לטיפול בסימני גיל ראשונים, מחדש ומחליק את העור.
60 דקות, 75 אירו

ליפטינג מוחלט

פתרון אנטי אייג'ינג חדש ואינטנסיבי למאבק בקמטים ובעור נפול. פעולת המילוי וההחלקה מפחיתה באופן ניכר את סימני ההזדקנות, כשבאמצעות עיסוי ייחודי נבנה מחדש מרקם העור ומקבל מראה נינוח וישר. התוצאה: הפנים משחזרות את נעוריהן המקוריים.
60 דקות, 80 אירו

סודות האוקיינוס

טיפול פנים יוקרתי גלובלי ויוצא דופן באנטי אייג'ינג המגיע מעומק הים עם כל היתרונות של יסודות קורט המשלב 3 רכיבים פעילים מוגנים בפטנט ו-3 חומצות היאלורוניות. טיפול זה כולל ניקוי וקרצוף, עיסויFace Gym Lift , מריחת פנינים על הקמטים ומסכת פילינג ייעודית לתיקון עמוק של סימני ההזדקנות והחייאת והתחדשות תאים.
90 דקות, 110 אירו

הבהרת פנים Thali

טיפולי ייחודי בעל ביצועים גבוהים עם מרכיבי ים פעילים להבהרת עור הפנים ללא רבב. הטיפול מסייע במצבים של שינוי צבע הפיגמנט כתוצאה מהזדקנות העור או חשיפה לשמש ומציג מצוינות מצויינות של עור בהיר וחלק במראה זוהר ורענן
70 דקות, 80 אירו

הרמת עפעפיים מקצועית

טיפול ייעודי הממלא באופן מיידי את קו מתאר העין ומגן מפני הזדקנות מוקדמת. מאיץ את התחדשות התאים, מפעיל מיקרו-סירקולציה אפקטיבית לביטול מראה נפוח, מרים את האיזורים הנפולים ומחזיר את המוצקות לעפעפיים.
40 דקות, 45 אירו

רכות מתמשכת

טיפול לגוף עם פילינג קרמי להעלמת תאים מתים ועידון העור עם מנטה, מרווה וציפורן.
30 דקות, 45 אירו

אמבט ים מקורי

טיפול המסייע בסילוק תאים מתים ורעלים באמצעית אצות ים חומות הניחנות גם באפקט הרזיה חיוני.
40 דקות, 50 אירו

טיפולים מינרלים

הרשו לעצמכם ליהנות מההשפעות משככות הכאבים ומשחררות המתחים של טיפולים מינרלים, שכל אחד מוקדש למטרה מיוחדת.
סידן: מרגיע מתחים עצביים ומסייע בכאבי שרירים ומפרקים.
55 דקות 80 אירו
מגנזיום: מטעין את הגוף, מסייע לרווחה ולאיזון מחודש של ה-PH.
55 דקות 80 אירו

שלמות של מיצוק

טיפול פיסול למניעת הזדקנות העור שתוכנן במיוחד ליצירת צפיפות מחודשת של מרקם העור ולמיצוק קו המתאר. עטיפה במרקם משחתי לכל הגוף או באזורים ספציפיים המסייעת בחיזוק הזוהר וחידוש רקמות העור. מושלם לאחר מצבים כמו ירידה במשקל או הריון.
55 דקות, 70 אירו

רגליים קלילות

טיפול המוקדש להורדת גודש, רענון והחייאה מחדש של רגליים כבדות, ומסייע בהקלה מיידית וביצירת תחושת קלילות נעימה.
30 דקות, 45 אירו

חווית מינרלים ימיים

לאחר טקס פילינג במלח ים, הגוף מכוסה בשכבת ג'ל מי ים שבחימום עדין מחלחל לתוך הגוף שלל מינרלים טבעיים שלו המסייעים בהחייאת וחידוש מראה העור.
60 דקות, 70 אירו

הרפיית גב

הרפיה עמוקה ומענגת של מתח מצטבר בגב הזוכה להקלה משמעותית באמצעות פילינג, מריחת בוץ ימי ועיסוי לתחושת שחרור מיידית.
45 דקות, 50 אירו

ריטואל גוף לניקוי רעלים

טיפול המשפר ונחלם בבעיות במחזור הדם בעזרת שלל היתרונות הבריאותיים של מי הים ובשילוב ניקוז ידני לאגירת נוזלים. עוזר הסילוק רעלים ובהפחתת ועידון הצלוליט.
60 דקות, 75 אירו

חבילת הרזיה משולשת

טיפול משולש ואפקטיבי במיוחד המציע פתרון הרזיה מקיף לפיסול, ניקוי רעלים ומיצוק הגוף. פילינג מלא ואחריו קומפלקס של מסכת גוף מאצות ים.
60 דקות, 75 אירו

טקס Cellu’ Contour טהור

טיפול אינטנסיבי בצלוליט המתמקד בהתאמה אישית של כל המוצרים הייחודיים לכל מטופל. במהלך הטיפול נעשה שימוש בטכניקת פיסול ייחודית לסילוק הבעיה ולחיטוב מחדש של קו מתאר הגוף.
60 דקות, 70 אירו

הרזיה מינרלית

פילינג גוף עמוק וכיסוי במסכת אצות Laminaria המחדירה לעור ריכוז עשיר במינרלים בפעולה עוצמתית המסייעת להרזיה. המינרלים ויסודות הקורט מגבירים את חילוף החומרים בגוף, וכתוצאה מכך מתקבלת תחושה קלילה וחטובה יותר.
60 דקות, 75 אירו

טיפול הרזיה אקספרס

טיפול הרזיה אקספרס חדשני של Thalion, המשתמש בפניני הרזיה הנגללות ומומסות על פני העור כך שמופרשים מהן חומרים נהדרים, כמו קפאין, מנטול ו- Algoslimפעיל לניקוי רעלים ולסיוע בהפחתת שומנים. תוצאות ניכרות כבר מהטיפול הראשון!
30 דקות, 55 אירו

טיפול גוף קקאו

שוקולד ידוע כמרכיב מרכזי במוצרי יופי וגוף מאז אמצע המאה ה-18, כאשר יצרני יופי גילו את היתרונות של חמאת הקקאו כמועילה לריכוך עור הגוף. הטיפול כולל קרצוף הגוף הממריץ את חידוש התאים. זהו טיפול נוגד חמצון ברמה גבוהה הכולל את כל היתרונות של טיפול אנטי אייג'ינג למאבק בסימני קמטים והזדקנות מוקדמת. הטיפול מסתיים בעיסוי גוף מלא.
65 דקות, 90 אירו

פיליניג ועיסוי לרגיעה מוחלטת

טיפול המתחיל בפילינג גוף מלא וממשיך בעיסוי במגע קל ומרגיע במיוחד. תנועות מרגיעות אך מעוררות אנרגיה המשאירות את הגוף חיוני ונטול מתחים.
60 דקות, 80 אירו

עיסוי לרגיעה מוחלטת

לעיסוי במגע קל ומרגיע במיוחד. מחוות תנועתיות מרגיעות אך מעוררות אנרגיה המשאירות את הגוף חיוני ונטול מתחים.
55 דקות, 65 אירו

עיסוי ארומתרפי

מקצות אצבעות הרגליים ועד לנקודות המתח של הקרקפת, זהו עיסוי זורם קצבי, עוצמתי ועדין בו זמנית המוענק בלחץ בינוני. המטפל יבחר מבחר שמנים אתריים מותאמים אישית לסוג עורכם, ויחל בעיסוי מפנק וטהור שיקל על מצבים שונים, כמו מתח, חוסר איזון הורמונלי, נדודי שינה וכאבים.
55 דקות, 70 אירו

עיסוי Ayi Anargyri

עיסוי גוף שוודי קלאסי בלחץ בינוני, העושה שימוש בזית אורגני להזנת העור, המפחית מתחים ולחצים ומספק רגיעה מוחלטת של הנפש, הגוף והנשמה.
45 דקות, 60 אירו

עיסוי נרות חמים

עיסוי מענג בלחץ קל באמצעות שעוות נרות חמימה, שמן שקדים מתוקים וחמאת שיאה, המותירים את העור לח ומרוכך. חמימות הנר מרפה את השרירים ומספקת לכם תחושה מעוררת ומחודשת.
50 דקות, 79 אירו

עיסוי גב תאילנדי

30 דקות, 45 אירו

עיסוי תאילנדי

טכניקת עיסוי הכוללת הפעלת לחץ עדין אך מוצק על הגוף תוך התמקדות במתיחת האגודלים וכפות הידיים. הטיפול מבוצע בלבוש מלא על מחצלת על הרצפה ללא שימוש בשמן, אלא רק על ידי הפעלת כוח מעודן של ידיו האומן של המטפל. יתרונות הטיפול הם שיפור בגמישות ובניידות המפרקים, הפחתת לחצים, חיזוק מערכת החיסון, שיפור היציבה וזרימת הדם, הפרעות עיכול והגברת האנרגיה, שחרור מתחים והתחדשות האנרגיה החיונית לגוף ולנשמה.
60 דקות, 75 אירו

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי מותאם אישית המתרכז באזורי מתח ספציפיים, ועושה שימוש בתנועות עיסוי איטיות, עמוקות ואינטנסיביות בנקודות ספציפיות על פני הגוף, המסייע בריפוי פציעות פיזיות, מתח כרוני ולחצים רגשיים בגוף.
45 דקות, 70 אירו

עיסוי גב רקמות עמוק

25 דקות, 40 אירו

עיסוי אישי

עיסוי הנועד לטפל במגבלות שונות בגוף תוך שימוש בטכניקות אינטנסיביות למיקוד ושחרור כאבים ושרירים, להפחתת מתח ולשמירה מיטבית על תחושת משוחררת ורגועה. לבחירתכם: עיסוי גב, עיסוי גב ורגליים, עיסוי גב, כתפיים וצוואר, או שילוב אחר לבקשתכם.
25 דקות, 40 אירו

עיסוי ראש הודי

טיפול איורוודי של ריפוי והרפיה, המתחיל בעיסוי בגב, בצוואר ובכתפיים, עובד באינטנסיביות על השרירים ונקודות הלחץ, עובר לעיסוי קרקפת מרגיע, מגרה ומעורר ומסתיים בעיסוי פנים מרגיע ונפלא הכולל נקודות לחץ וטכניקות ניקוז שעשויות לסייע לכאבי ראש ובעיות סינוסים.
45 דקות, 50 אירו

רפלקסולוגיה

טיפול ריפוי טבעי המבוסס על העיקרון שלכל איבר, מערכת וחלק בגוף יש אזור או רפלקס מתאים בכפות הרגליים. על ידי עיסוי חלקים אלה של כפות הרגליים, אזורים מתאימים ומחוברים אחרים בגוף ירגישו את היתרון. כך הזרימה החופשית של האנרגיה מחזירה את האיזון לכל הגוף. טיפול עדין זה מעודד את הגוף לרפא את עצמו ונותן תחושה כללית של רווחה והתחדשות.
45 דקות, 50 אירו

עיסוי זוגי

חוויה משותפת מופלאה עם מישהו קרוב - אמהות ובנות, זוגות, אחיות או חברות טובות, שייהנו מעיסוי המבוצע על ידי שני מטפלים בחדר הזוגי המיוחד שלנו. להזמנות ולרשימת העיסויים בחדר הזוגי שלנו פנו לדלפק הקבלה של הספא.

מניקור אקספרס

טיפול מהיר הכולל השרייה, גזירה, שיוף ומריחת לק בוהק.
35 דקות, 35 אירו

מניקור מפנק

פנקו את הידיים שלכם והעניקו להן מראה רענן וזוהר! טיפול זה כולל השרייה מרגיעה, פילינג, עיצוב ציפורניים, שיוף, עיסוי קל, ומריחת לק בוהק.
55 דקות, 60 אירו

פדיקור אקספרס

פינוק פדיקור מהיר לרגליים, הכולל השרייה, עבודת שיוף וגזירה ומריחת לק לבחירתכן.
35 דקות, 40 אירו

ספא פדיקור

טיפול מפנק לכף הרגל והציפורניים, המשקם, מרכך ומזין את העור. הטיפול כולל השרייה מרגיעה, פילינג, עיצוב ציפורניים, שיוף, עיסוי קל, ומריחת לק בוהק.
55 דקות, 60 אירו

פדיקור מפנק

טיפול זה יגרום לכם להרגיש כאילו אתם הולכים על אוויר, וכולל השריית כף הרגל וקרצוף, טיפול אינטנסיבי בכפות רגליים בעייתיות, עיצוב ציפורניים, שיוף, עיסוי קל ומריחת לק בוהק.
75 דקות, 75 אירו
לק פרנצ': 10 אירו לתוספת של כל 10 דקות
צביעת ציפורניים
20 דקות, 15 אירו

צביעת ריסים

15 דקות, 15 אירו

צביעת גבות

15 דקות, 15 אירו

גוון גבות וריסים

20 דקות, 25 אירו

שעווה רגל מלאה

40 דקות, 35 אירו

שעווה חצי רגל

20 דקות, 20 אירו

שעווה זרוע מלאה

20 דקות, 25 אירו

שעווה קו ביקיני

15 דקות, 10 אירו

שעווה בבית השחי

15 דקות, 10 אירו

שעווה לשפם ולסנטר

15 דקות, 10 אירו

שעוות גב או חזה

30 דקות, 30 אירו

מאיץ חמצן לפנים

טיפול הייטק המוקדש לגברים ומשלב ביצועים משובחים ורגיעה מבורכת לתוצאה יעילה ב-100%. כולל פילינג לגב, פילינג פנים, עיסוי ומסכה, התורמים לחידוש, המרצת ומיצוק העור.
60 דקות, 65 אירו

Pure - טיפול פנים לניקוי רעלים

טיפול הייטק המשלב ביצועים משובחים ורגיעה מבורכת המספקים חידוש, חיטוב ומיצוק העור בתוצאה מהירה ומובטחת.
45 דקות, 50 אירו

טיפוח ציפורוניים לגברים

טיפול הכולל טבילה מרגיעה, פילינג, עיצוב ציפורניים, שיוף ועיסוי קל (ידיים או רגליים).
35 דקות, 35 אירו
Ayii Anargyri Spa Resort

טיפולים

טרקלין מעיין טבעי
סוויטת Thermal Experience
חווית הסיאסטה
טיפולי פנים Thalion
טיפולי גוף Thalion
טיפולי הרזיה Thalion
טיפולי עיסוי
טיפוח ידיים ורגליים למגע מושלם
טיפולים לגברים

צור קשר

פקס: (+357) 26632526

מייל

Ayii Anargyri Natural Healing Spa
תיבת דואר 8
8726 מיליו, קפריסין
הצג מפה
©זכויות יוצרים 2021 - 2022 Ayii Anargyri Natural Healing Spa. כל הזכויות שמורות.